SPOTKANIE „OPŁATKOWE” PRZEDSTAWICIELI SZKÓŁ NOSZĄCYCH IMIĘ JANA PAWŁA II

11oplW dniu 10 stycznia 2020 roku w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie odbyło się Spotkanie „opłatkowe” przedstawicieli placówek oświatowych – RODZINY SZKÓŁ JANA PAWŁA II ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ z ks. Abpem Adamem Szalem i Zarządem Stowarzyszenia Przyjaciół Podkarpackiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II.

            Spotkania rozpoczęło się od Modlitwy do naszego Patrona Św. Jana Pawła II prowadzonej w kościele, przy Relikwiach św. Jana Pawła II przez ks. Abpa Adama Szala.

Następnie w Sali dolnego kościoła, nastąpiło powitanie wszystkich Przedstawicieli Szkół przez Pana dyr. Krzysztofa Majkowskiego przewodniczącego Społecznej Rady Rodziny Szkół Jana Pawła II Archidiecezji Przemyskiej oraz błogosławieństwo opłatków przez ks. Metropolitę i składanie życzeń noworocznych i łamanie się opłatkiem.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość wysłuchania kolęd i włączenia się w śpiew, dzięki Zespołowi Młodzieżowemu ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym.

            Ostatnim punktem programu był wspólny posiłek w budynku plebani i pożegnanie z zaproszeniem do udziału w programach zaplanowanych w harmonogramie Rodziny Szkól im. Jana Pawła II Archidiecezji Przemyskiej.