PIKNIK RODZINNY W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM

Pod hasłem „apikpKochamy Was” rozpoczęliśmy 5 czerwca kolejny już Piknik Rodzinny w naszym przedszkolu. Jak co roku w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze bawiliśmy się razem: dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola.  W miłej i rodzinnej atmosferze uczciliśmy Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Dzień Taty. Rodzina była więc motywem przewodnim pikniku.. Takie spotkanie służy integracji środowiska rodzinnego z przedszkolem. 

Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Dyrektor Jan Szajny, który również był obecny na naszym wspólnym pikniku i z nami się świetnie bawił.

Uroczystość tą rozpoczęliśmy od występu naszych przedszkolaków, które wierszem, piosenką i tańcem wyraziły swoja miłość do Mamy i Taty. To był prezent dla naszych kochanych rodziców z okazji ich święta. Część artystyczna była przepiękna, dzieciaki spisały się na medal, czego wyrazem były łzy ukradkiem wycierane przez mamusie i tatusiów. Wisienką na przysłowiowym torcie był taniec w wykonaniu przedszkolaków do piosenki „Cudownych Rodziców mam”

Po części artystycznej była niespodzianka dla dzieciaków. Bo to także i ich święto było obchodzone. Rodzice dla dzieciaków przygotowali kiełbaskę z grilla ,watę cukrową, popcorn, dmuchane zjeżdżalnie, bańki mydlane, malowanie buziek i wiele innych fantastycznych zabaw i niespodzianek. Szaleństwo zabawy trwało do wieczora i ciągle było nam mało.

Wszystkim tym, którzy zaangażowali się w organizację i przebieg pikniku, dzieciom i ich rodzicom, zaproszonym gościom – bardzo dziękujemy!